16 днів проти насильства
- Анатолій Неймет
- 28 лист. 2025 р.
- Читати 1 хв
У нашій гімназії стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства» ми долучаємось до флешмобу «Запалюймо світло». Це світло знань, доброти й підтримки, яке має розвіяти темряву байдужості, агресії та болю, що завдає насильство.
«Запалюймо світло» для кожного означає зробити крок назустріч один одному: сказати добре слово, підтримати друга, не залишатися осторонь, коли хтось потребує допомоги. Нехай наша гімназія буде простором, де панують повага, толерантність і взаєморозуміння, а будь-які прояви насильства отримують рішучу відсіч.
Разом ми творимо світ, у якому безпека і гідність людини — найвища цінність!!!


