Весняне Свято в Групі "Сонечко": радість, пісні та танці
- Анатолій Неймет
- 11 бер.
- Читати 1 хв
Сьогодні у двері нашого дошкільного підрозділу постукала весна. Вона принесла з собою перше весняне свято.
Цікаво, тепло, весело та яскраво пройшла весняна розвага у групі "Сонечко".
Звучали пісні, дитячі таночки та вірші про весну.
Малята гралися та наповнювали залу дзвінким сміхом і гарним настроєм.
Дякуємо маленьким артистам за чудовий настрій та весняну атмосферу!








