Все на Землі, все треба берегти
- Анатолій Неймет
- 24 бер. 2025 р.
- Читати 1 хв
20 березня — Всесвітній день Землі. Це свято має за мету привернення уваги людства до своєї домівки – планети Земля, залучення до збереження природи та миру, підвищення поінформованості щодо екологічних негараздів. Подія створена, аби об’єднувати світ задля подолання глобальних проблем.
Все на Землі, все треба берегти:
І птаха, й звіра, і оту рослинку,
Не треба думати, що цар природи ти,
Бо врешті, ти лише її частинка!
До Всесвітнього дня Землі у Птицькій гімназії пройшли такі заходи:
Вікторина у 5 класі "Земля — наш дім", учні 3 класу виготовили аплікації "Не засмічуймо Землю", здобувачі освіти 4 класу малювали малюнки на тему: "Збережемо Землю разом", а з другокласниками була проведена бесіда "Наша Земля — найкраща планета у світі".








