Вітаємо наш рій "Молода Січ"
- Анатолій Неймет
- 29 трав.
- Читати 1 хв
26–27 травня 2026 року відбувся І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Для наших юних джур це були два дні справжніх випробувань, нових вражень, дружньої підтримки та незабутніх емоцій.
Рій Птицької гімназії "Молода січ", попри свій юний вік, проявила згуртованість, наполегливість і справжній козацький дух. Учасники підтримували одне одного, разом долали труднощі та гідно представляли наш навчальний заклад.
Атмосфера Козацького редуту надихала на боротьбу, єдність і віру у власні сили, а дух козацької звитяги відчувався у кожному конкурсі та випробуванні. Особливою родзинкою цьогорічних змагань стала смолоскипна хода, яка створила неймовірну атмосферу єдності, патріотизму та шани до українських традицій. Вогні смолоскипів, козацькі пісні та щире єднання учасників зробили цей момент по-справжньому незабутнім.
Щиро вітаємо наш рій "Молода Січ" із почесним ІІІ місцем у територіальному етапі гри!
Особливо пишаємося здобутками наших учасників:
І місце у конкурсі «Впоряд»;
І місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки в особистому заліку серед дівчат, яку здобула Савінова Катерина.
Пишаємось нашими джурами — дружніми, сміливими та завзятими! Бажаємо нових звершень, перемог і незламного козацького духу!














