Герої Небесної Сотні
- Анатолій Неймет
- 20 лют.
- Читати 1 хв
Сьогодні у Птицькій гімназії відбулася загальношкільна лінійка, присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні. Захід підготували та провели учні 7 класу (класний керівник Фурманець Н.В.)
Під час лінійки учасники згадали подвиг Героїв, їхню мужність і самопожертву заради свободи та гідності України. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.
Також гімназисти долучилися до всесвітньої акції «Ангели пам’яті», виготовивши символічних паперових ангелів як знак шани та вдячності тим, хто віддав своє життя за майбутнє нашої держави.






