Здоров'я — це найцінніше, що є в людини
- Анатолій Неймет
- 8 квіт. 2025 р.
- Читати 1 хв
7 квітня ми відзначаємо Всесвітній день здоров'я. Цій даті була присвячена інформаційно-пізнавальна година "Здоров'я- це найцінніше, що є в людини", яку провела вчитель основ здоров'я Вознюк Олена Михайлівна для учнів 5-6 класів Птицької гімназії.
Також сьогодні для здобувачів освіти 4-9 класів, було проведено квест "Ми за здоровий спосіб життя!!!" У рамках квесту учні пройшли 6 станцій:
1. Здорова тарілка
2. Дешифратор
3. Ребусидія
4. Корисно/шкідливо
5. Народні мудрості
6. Загадкова
Переможцями квесту стали учні 4 класу. Під час заходів усі дійшли спільної думки, що головне це здоров'я. Здоров’я – це те, без чого людина не може бути щасливою. Ми знаємо, що ні за які гроші його не купиш. Зберегти здоров’я допоможе здоровий спосіб життя. Треба навчитися кожному «науці здоров’я». Здоров’я – найбільша цінність. Будьте здорові!!!!












