Пам'ятаємо жертв Голодомору
- Анатолій Неймет
- 21 лист. 2025 р.
- Читати 1 хв
Щороку у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять мільйонів невинно вбитих під час Голодомору 1932–1933 років.
Здобувачами освіти 7 класу (класний керівник Фурманець Н.В.) було проведено мітинг-реквієм «Пам'ятаємо жертв Голодомору». Учні схилили голови у скорботі, запалили символічні свічки пам’яті та згадали трагічні сторінки історії нашого народу.
Ми пам’ятаємо. Ми не забуваємо.
Вічна пам'ять жертвам Голодомору.






