Перше заняття з майбутніми першокласниками
- Анатолій Неймет
- 22 бер.
- Читати 1 хв
У Птицькій гімназії відбулося перше знайомство з нашими майбутніми першокласниками! Це була особлива й хвилююча зустріч, сповнена щирих усмішок, допитливих оченят і нових відкриттів.
Діти із задоволенням знайомилися одне з одним та з майбутньою вчителькою, вчилися працювати разом та робили свої перші кроки у шкільному житті. Атмосфера була теплою, дружньою та радісною.
Під час заняття маленькі учасники проявили свою творчість — вони малювали веселку, яка стала символом гарного настрою, яскравих мрій та нових починань.
Ми щиро раді знайомству та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!








