Пліч-о-пліч
- Анатолій Неймет
- 22 лют.
- Читати 1 хв
Щиро дякуємо нашим активним, талановитим дівчаткам та їх керівнику Наталії Олександрівна Магаревич! Ви гідно показали себе на цьому величному святі спорту і краси! Приємно, що нашу громаду представляли аж три команди! І хоч цьогоріч ми не ввійшли в трійку переможців, але достойно продемонстрували вміння, артистичність, красу руху, дух завзяття і дружби, взаємопідтримки! Подальших вам злетів, перемог, творчого росту під мирним небом нашої вільної України!


