Прощавай 4 клас, 5 клас чекає нас!
- Анатолій Неймет
- 24 трав. 2025 р.
- Читати 1 хв
23 травня в Птицькій гімназії відбулося зворушливе свято «Прощавай 4 клас, 5 клас чекає нас!»
Наші четвертокласники підвели підсумки за 4 роки навчання в початковій школі, та впевнено налаштувалися і далі долати нові вершини знань, бути готовими до нових звершень і викликів шкільного життя.
Цей день був наповнений щирими емоціями - теплими словами, щирими посмішками, сльозами радості і… смутку. Звучали вірші, пісні, веселі історії з шкільного життя.
Діти дякували своїй першій вчительці, Сухоголові Тетяні Ростиславівні, батькам за турботу, підтримку, розуміння, натхнення. Слова вдячності і поваги прозвучали воїнам, дякуючи яким є можливість вчитися, будувати плани, мрії, святкувати свята…
Батьки, вчителі, гості свята стали глядачами справжнього дива - їх діти з малят переросли в справжніх особистостей, готових до нового етапу життя.










