Прощавай, Букварику!
- Анатолій Неймет
- 29 трав.
- Читати 1 хв
У 1 класі Птицької гімназії Тараканівської сільської ради відбулося особливе, щире й дуже зворушливе свято — «Прощавай, Букварику!».Цей день став справжнім підсумком першої важливої сходинки у шкільному житті наших маленьких учениць.
У класі навчаються 8 чудових дівчаток — допитливих, старанних, творчих і дружніх. Вони впевнено зробили свої перші кроки у світ знань: навчилися читати, писати, потоваришували з літерами та відкрили для себе дивовижний світ книги.
Свято було наповнене щирими усмішками, веселими піснями, віршами та гарним настроєм. Кожна учениця старалася показати свої знання й таланти, а в очах батьків світилися гордість і радість.
Щира подяка класному керівнику — Тетяні Ростиславівні, яка з любов’ю, терпінням і турботою допомогла першокласницям подолати їхню першу шкільну вершину. Нехай попереду на наших маленьких школярок чекає ще багато цікавих відкриттів, яскравих успіхів та незабутніх шкільних моментів!










