Тиждень безпеки дорожнього руху у Птицькій гімназії
- Анатолій Неймет
- 16 лист. 2025 р.
- Читати 1 хв
У рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху в нашій гімназії було проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» для учнів 4–9 класів, вікторину "Найкращий знавець правил дорожнього руху" для учнів 4 класу, рольова гра "Я - пішохід" для учнів 6 класу.
Під час заняття школярі:
пригадали основні правила дорожнього руху;
обговорили важливість уважності пішоходів і велосипедистів;
переглянули навчальні матеріали та виконали інтерактивні завдання;
дізналися, як діяти в небезпечних ситуаціях на дорозі.
Метою заходів було сформувати у здобувачів освіти відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху.
Безпечна дорога до школи — запорука здоров’я та спокою наших дітей!
Будьмо уважними та обережними!












